• Kategorie
  • TP-link TP-LINK MC 210CS Konwerter światłowodowy 1000Mbps RJ45, SM, SC, do 15 km

Symbol: KOM0174
Brak towaru
259.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Paczkomaty InPost 0
Paczkomaty Inpost pobranie 14.99
Kurier Inpost pobranie 17.99
Dostępność 0 szt.
EAN 6935364030445
Zostaw telefon
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

Standardy i protokoły: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje: Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
Porty:
- 1 port SC 100M
- 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki LED: PWR, LINK, RX
Wymiary (S×G×W): 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0C~40C
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40C~70C
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Produkty podobne
  • Ostatnio oglądane produkty